درباره صنایع سنگ ابرااستونز

صنایع سنگ ابرااستونز با مدیریت محمد ابراهیمی کار خود را با رویکرد تولید انبوه و عرضه به نقاط مختلف آغاز کرده است. علاوه بر تولید انبوه و رویکرد صادرات محور این کارخانه ها، همواره بر تولید محصول با کیفیت – در ساب و برش – تاکید داشته است.

صنایع سنگ ابرا با در دست داشتن 2 خط تولید مجزا در دو کارخانه کویر و مروه ظرفیت تولید زیادی در تولید سنگ های مرمریت به خصوص سنگ های مرمریت لاشتر، گل پنبه ای، کاپوچینو، مشکی اسپایدر (عنکبوتی) و زیتونی داشته و توانایی عقد قرارداد با پروژه های بزرگ را دارا می باشد.

شعار صنایع سنگ ابرااستونز

صنایع سنگ ابرااستونز با شعار صادرات کار خود را از سال 1388 آغاز کرد و توانست سهم خوبی از بازار کشور و منطقه کسب کند. و برای رسیدن به این هدف کار خود را با دو کارخانه مجهز شروع کرد و در مدت کوتاهی توانست این امر را محقق سازد.

صنایع سنگ ابرااستونز توانایی برش انواع مرمریت ها را دارا می باشد و در این بین کار خود را با مرمریت لاشتر، مرمریت گل پنبه ای، مرمریت کاپوچینو، مرمریت اسپایدر و مرمریت پرشین کویر آغاز کرده است و در راستای افزایش تولید ملی و صادرات نقش موثری را ایفا کند.

صنایع سنگ ابرااستونز همواره برای رسیدن به شعار در زمینه صادرات، علاوه بر تلاش روز افزون، با تجهیز کردن کارخانه های مروه و کویر توانسته است خدمات بسیار خوبی در زمینه حمل و نقل و برش سنگ در ابعاد مختلف را به مشتریان خود ارائه دهد

فارسی